-2012-
14.10 KWPR w Nowym Dworze Mazowieckim
sędzia Hans van den Berg (NL)
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
06.10 KWPR w Kępicach
sędzia Zofia Konderla
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
23.09 KW Psów Myśliwskich w Wiśniowej Górze
sędzia Aleksander Skrzyński
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca, BOB
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca, BOB
09.09 Klubowa Wystawa Retrieverów Warszawa
sędzia Emma Archibald (IRL)
klasa championów, ocena doskonała
klasa championów, ocena doskonała
08.09 KWPR w Warszawie
sędzia Bart van Maren (NL)
klasa championów, ocena doskonała
klasa championów, ocena doskonała
12.08 KWPR VIII Grupy w Sopocie
sędzia Renata Niklasiewicz
klasa championów, ocena doskonała, lokata III
klasa championów, ocena doskonała, lokata III
11.08 MWPR w Sopocie
sędzia Liam Moran (IRL)
klasa championów, ocena doskonała
klasa championów, ocena doskonała
15.07 KWPR w Gdyni
sędzia Monika Cyperling
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
27.05 KWPR w Ustce
sędzia Krzysztof Czechowski
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
6.05 MWPR w Łodzi
sędzia Ray Strudwich (GB)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
1.05 KW Psów Myśliwskich w Manowie
sędzia Leszek Siejkowski
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
15.04 KWPR w Inowrocławiu
sędzia Maciej Wytyk
klasa championów, ocena dokonała, lokata III
klasa championów, ocena dokonała, lokata III
14.04 KWPR w Grudziądzu
sędzia Małgorzata Lorenc
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
12.02 VIII Walentynkowa WPR w Bydgoszczy
sędzia Aneta Sobkowska
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
11.02 III Nocna WPR w Bydgoszczy
sędzia Eugenia Fengler
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I
-2011-
11.12 KWPR w Nowym Dworze Mazowieckim
sędzia Andrzej Szutkiewicz
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
klasa championów, ocena doskonała, lokata II
02.10 KWPR w Nowym Dworze Mazowieckim
sędzia Margaret Brown (GB)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
01.10 Klubowa Wystawa Retrieverów w NDM
sędzia James Richardson (GB)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata IV
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata IV
28.08 V MWPR w Białymstoku
sędzia Vladimir Piskay (SK)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata III
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata III
14.08 II KWP VIII Grupy FCI w Sopocie
sędzia Elżbieta Sobieszczańska
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
13.08 MWPR w Sopocie
sędzia Anatolij Zhuk (BLR)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
17.07 MWPR w Warszawie
sędzia Satu Yla-Mononen (NOR)
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
03.07 XXXVIII Warmińsko-Mazurska WPR w Olsztynie
sędzia Monika Cyperling
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II
03.05 49.Kujawsko-Pomorska WPR w Bydgoszczy
sędzia Yessica Madsen (DK)
klasa otwarta, ocena bardzo dobra, lokata I
klasa otwarta, ocena bardzo dobra, lokata I
01.05 XIV KWPR w Dobrym Mieście
sędzia Zofia Konderla
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata IV
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata IV
20.02 IV MWPR w Rzeszowie
sędzia Marija Kavcic (SLO)
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata II
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata II
19.02 MWPR "East Cup 2011" Presov (SK)
sędzia Skok Damir (CRO)
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CAC
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CAC
13.02 VII Walentynkowa WPR w Bydgoszczy
sędzia Zofia Konderla
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC
12.02 II Nocna WPR w Bydgoszczy
sędzia Petr Rehanek (CZ)
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata III
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata III
16.01 I Karnawałowa Zimowa WPR w Gdyni
sędzia Elżbieta Sobieszczańska
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata II
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata II
-2010-
12.12 XX Krajowa Zimowa WPR w Legionowie
sędzia Zygmunt Jakubowski
klasa pośrednia, ocena bardzo dobra, lokata II
klasa pośrednia, ocena bardzo dobra, lokata II
10.10 XVIII Krajowa Jesienna WPR w Legionowie
sędzia Margaret Gardner (GB)
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca
18.09 Klubowa Wystawa Retrieverów w Czerniejewie
sędzia Joyce Ryder (GB)
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata IV
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata IV
29.08 IV MWPR w Białymstoku
sędzia Magdalena Świętoń
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I
15.08 Krajowa Wystawa VIIIgrupy FCI w Sopocie
sędzia Krzysztof Czechowski
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II
14.08 MWPR w Sopocie
sędzia Elena Kruus (EST)
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł
11.07 MWPR w Warszawie
sędzia Rune Fagerstrom (FIN)
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata III
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata III
04.07 XXXVII Warmińsko-Mazurska WPR w Olsztynie
sędzia Stanisław Abłamowicz
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC
klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC
22.05 XXXIV KWPR w Grudziądzu
sędzia Maciej Wytyk
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł, BOB Junior
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł, BOB Junior
09.05 XIII KWPR w Dobrym Mieście
sędzia Sławomir Sztul
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II
14.03 MWPR "Vilnius Cup'2010" w Wilnie (LT)
sędzia Rune Fagerstrom (FIN)
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata III
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata III
13.03 MWPR "Lithuanian Winner'2010" w Wilnie (LT)
sędzia Vilmos Kardos (HU)
klasa młodzieży, ocena doskonała
klasa młodzieży, ocena doskonała
14.02 VI Walentynkowa WPR w Bydgoszczy
sędzia Joanna Szczepańska-Korpetta
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł
13.02 I Nocna WPR w Bydgoszczy
sędzia Elżbieta Sobieszczańska
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł, BOB Junior
klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł, BOB Junior
-2009-
08.11 MWPR w Poznaniu
sędzia Uwe Fischer (DE)
klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, BOB Puppy
klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, BOB Puppy
13.09 Klubowa Wystawa Retrieverów w Warszawie
sędzia Rune Fagerstrom (FIN)
klasa baby, ocena wybitnie obiecująca, lokata II
klasa baby, ocena wybitnie obiecująca, lokata II